Kod:
SZCZEGÓŁY PROGRAMU
Ares 2.2.4 PL
pobrano 721428 razy
3.6
Data dodania:
2.04.2013
Licencja:
Adware
Producent:
Softgap
System:
MS Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7
Wymieniani się plikami to bardzo prosta rzecz, jeżeli do dyspozycji ma się aplikację, która nazywa się Ares. To klient sieci P2P, który pozwala na to, aby wysyłać i pobierać pliki rozmaitego rodzaju do użytkowników na całym świecie, a przy tym dokonywać tego szybko i wygodnie.

Ares jest aplikacją, z pomocą której zaopatrzysz się w pliki muzyczne, wideo, programy, zdjęcia, dokumenty i inne. To prosty w obsłudze, ale dający jednocześnie sporo możliwości program, który działa szybko i nie zabiera dużo pamięci w trakcie użytkowania. Ares ma sporo funkcji. Jednymi z nich jest możliwość błyskawicznego wyszukiwania plików w zakładkach, a także grupowanie ich na rozmaite kategorie, co znacznie zwiększa prostotę poszukiwania tych, które aktualnie są potrzebne. Sprzyja temu też intuicyjna wyszukiwarka. Ares pozwala na ustawianie limitów transferu, ustawianie proxy, wznawianie transferów, banowanie poszczególnych użytkowników. Ma on też funkcję czat, dzięki której porozmawiać można z innymi osobami. Do tego zakłada się swoje pokoje lub też dołącza do tych, które już istnieją. Wszystkiego dopełnia specjalny wbudowany odtwarzacz plików, dzięki któremu można obejrzeć je jeszcze przed ściągnięciem w całości. Dla estetów możliwe jest dokonanie zmian w wyglądzie programu poprzez wybranie innej skórki interfejsu.

Ares jest aplikacją, która daje sporo możliwości w pobieraniu plików i wysyłaniu ich do innych osób. Gdy pragniesz mieć pod ręką wszystkie z nich, wówczas instalacja Aresa będzie naprawdę dobrym pomysłem. To aplikacja łatwa w obsłudze, bardzo intuicyjna, więc nawet ktoś, kto za bardzo nie zna się na internecie, będzie mógł korzystać z niej z łatwością. Również dostępna jest ona w języku polskim. Jeżeli chcesz ściągnąć i zainstalować program Ares na swoim komputerze, możesz to zrobić już teraz!

Na tej podstronie możesz pobrać za darmowy Ares w wersji 2.2.4 PL. Plik ten ostatnio był aktualizowany 21.02.2013, ogólnie pobrano go już 721428. Dostępny do ściągnięcia za darmo Ares ma rozmiar 2.87 MB tak więc jego pobranie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Download free na stronie plikas.pl jest bardzo szybki i prosty, każdy powinien sobie z nim poradzić. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować. Ściągnij online Ares chomikuj.